závod Osek – Dlouhá louka

Dvoudenní závod Osek – Dlouhá louka

Vážení přátelé 18 a 19.června 2016 jsme pro vás připravili dvoudenní závod Osek – Dlouhá louka. V sekci přihlášky k závodům, prosíme, vyplňte přihlášku. Přihláška se otevře jen uživatelům stránek. Tato trať je jeden z vrcholů Krušnohorského poháru. Tato trať je velice atraktivní svou délkou a charakteristikou,její spodní část je velmi technická.Vrchní část trati je rychlá, vedoucí samotným středem obce Dlouhá Louka. Tento závod se jede zároveň jako memoriál Luboše Opolského a o pohár ASFIN a.s. Putovní pohár ASFIN a.s. získává ten, kdo bude mít nejlepší výsledek v součtu všech jízd z obou závodních dnů.

Trať je dlouhá 4600m a nabídne krásný zážitek pro jezdce i diváky. Tato trať vede v samém srdci Krušných hor nedaleko měst Litvínov a Teplice. Spodní pasáž tratě je velice technická s velkým množstvím zatáček, kde řidič musí řadit až do rychlostního stupně jedna. Prostřední pasáž je rychlejšího rázu s průjezdem kolem hájenky. Následuje vrchní konečná pasáž tratě, která je opět technická  navíc s průjezdem obce Dlouhá louka. Tato trať byla v minulosti jednou z RZ (rychlostních zkoušek) Rally Teplice. Krušnohorský pohár má vzhledem ke svému sídlu, tuto trať jako domácí.

Na tento víkend pro Vás budeme připravovat doplňující programy, a to pro jezdce i pro diváky. Průjezdnost této tratě je 90 závodních strojů. Více info budeme průběžně předkládat.

Video z trati-
http://www.automotosportosek.cz/…/1415-mapa-trat-osek-dlouh…

Depo je umístěno v obci Dlouhá louka a bude otevřeno v pátek od 15,00 hod.