Konečné výsledky tříd jezdců,kteří odjeli sedm a více závodů

Klasifikovaní jezdci,kteří odjeli sedm a více závodů

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 900ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo WEBINGER Jiří Webi Trabi 421,50 16
2.místo CIVÍN Václav Webi Trabi 179,00 13
3.místo STROPKOVÁ Barbora Webi Trabi 167,10 16
4.místo STROPEK Filip
Trabi racing 109,10 11

 

Czech E1 do 900ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo WEBINGER Jiří Webi Trabi 40,00
2.místo BENK Luboš Kroubang Racing 30,00
3.místo CHLUSTINA Pavel Webi Trabi 24,00

 

Deutch E1 bis 900ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo HOFMAN Frank TW team 40,00
2.místo KLUG René RK racing autohaus Winkler 30,00
3.místo MULLER Sten Milkau racing 24,00

 

Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1400ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo VOLENA Jiří JK Motorsport 367,40 16
2.místo REIBIG Stephan RR Sport 81 149,10 11
3.místo FRIEDEL Martin SFW 3 112,40 9
4.místo SCHWARZ Markus SFW 3 95,60 11
5.místo KROUPA Roman 88,70 9
Deutch E1 bis 1400ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo REIBIG Stephan RR Sport 81 136,00
2.místo FRIEDEL Martin SFW 3 138,00
3.místo SCHWARZ Markus SFW 3 109,00
Czech E1 do 1400ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo VOLENA Jiří JK Motorsport 202,00
2.místo KROUPA Roman 69,00
3.místo ŠAUER Igor IGSpeed 50,00
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 1600ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo PECINA Robert Auto Pecina KV 187,60 8
2.místo GALUŠKA Jiří ART Ford Sport Plzeň 132,90 7
3.místo FALK Klaus RennFalken 109,00 8
4.místo FALK Ralf RennFalkenn 78,00 8
Deutch E1 bis 1600ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo FALK Klaus RennFalken 140,00
2.místo FALK Ralf RennFalken 106,00
3.místo SOMMER Andre SFW3 80,00
Czech E1 do 1600ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo PECINA Robert Autopecina 62,00
2.místo GALUŠKA Jiří ART Ford Sport Plzeň 59,00
3.místo MIKA Jiří JM Racing 40,00
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 bis 2000ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo BUBENÍČEK Petr JK Motorsport 322,70 13
2.místo KRČEK Josef www.carbon-parts.cz 255,00 10
3.místo KÄSTL Lars 205,90 13
4.místo PILNÍK Tomáš A JE TO Motorsport 117,80 9
5.místo KUBA Tomáš STACHEMA RACING 116,20 9
6.místo VIEHWEGER Christián SFW 3 106,90 10
7.místo BAĎURA Sváťa IGSpeed 99,50 7
8.místo KUBA Aleš STACHEMA RACING 55,00 7
Deutch E1 bis 2000ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo KÄSTL Lars 250,00
2.místo VIEHWEGER Christián SFW 3 150,00
3.místo ULIHLIG Danny SFW3 24,00
Czech E1 do 2000ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo BUBENÍČEK Petr JK motorsport 160,00
2.místo KRČEK Josef www.carbon-parts.cz 146,00
3.místo KUBA Tomáš STACHEMA RACING 67,00
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E1 ob 2001ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo NOVOTNÝ Josef PTM motorsport 247,50 11
2.místo ZAKOUŘIL Tomáš PTM Motorsport 196,60 14
3.místo HYNKOVÁ Kristina PTM Motorsport 116,40 15
4.místo REJŠEK Karel IMG Racing 88,00 8
Deutch E1 ob 2001ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo BALZER Andreas SFW 3 115,00
2.místo MULLER Uwe SFW 3 20,00
Czech E1 nad 2001ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo NOVOTNÝ Josef 67,00
2.místo REJŠEK Karel IMG Racing 47,00
3.místo ZAKOUŘIL Tomáš PTM motorsport 45,00
Gesammtsieger-Absolutní vítěz E2/C
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo ČERNÝ Ctibor JR Motorport 317,30 16
Deutch E2/C
umístění Jméno jezdce team body
1.místo PALME Kay Palme Racing 60,00
2.místo WAPPLER Steffen S-Turbotechnik 15,00
Czech E2/C
umístění Jméno jezdce team body
1.místo ČERNÝ Ctibor JR Motorport 55,00
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1400ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo BAŽATA Jiří Chodovar 268,00 11
2.místo BROUSEK Petr HUSTLE 266,00 14
3.místo VÁCLAVÍK Petr VK-Motorsport 213,70 16
4.místo SKOŘEPA Jan IGSpeed 183,80 12
5.místo BROUSEK Adam HUSTLE 110,90 9
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H bis 1600ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo ANDRYS František AS SYCHROV racing 284,00 16
2.místo ŠTÁSTKA Jiří LEGR Racing team 112,90 8
3.místo ZIMA Karel AS SYCHROV racing 43,60 7
Gesammtsieger-Absolutní vítěz H ob 1601ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo HASIL Vladimír IGSpeed 187,70 9
2.místo BURSA Luděk Elektrobursa 173,00 15
3.místo BLAŽEK Jan Opel Racing 156,00 9
4.místo BURSA Jan st. Elektrobursa 131,20 15
5.místo KUNZ Kurt 74,80 9
Deutch ob 1601ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo PARTZSCH Kevin Racing team Ahornberg 20,00
Czech nad 1601ccm
umístění Jméno jezdce team body
1.místo BLAŽEK Jan Opel Racing 20,00
2.místo MOSCATO Paulo Catania team 15,00
3.místo BURSA Luděk Elektrobursa 10,00
Škoda cup
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo VESELÝ Zdeněk VRÁBOŠ Team 185,00 9
N do 1400ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo ŠTEFAN Bronislav AS SYCHROV racing 208,00 10
2.místo ANDERS Zdeněk 181,30 12
N do 1600ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo KALISTA Jan MH Honda Racing 286,10 14
2.místo KUBÍČEK Pavel 2K 275,50 14
3.místo KALISTA Martin MH Honda Racing 168,00 14
N do 2000ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo PRIBULA Mirek Automito 324,00 14
2.místo PROCHÁZKA Milan Opel Racing 155,80 9
3.místo HŘAVA Jaroslav Kroubang Racing 119,60 8
N nad 2001ccm
umístění Jméno jezdce team body Počet závodů
1.místo VALÁŠEK Václav 221,90 11
2.místo KOUŘIL Petr PTM motorsport 197,00 9
3.místo ŠÉN Jiří 157,00 7
Dámský pohár
umístění Jméno jezdce team body
1.místo HYNKOVÁ Kristina PTM Motorsport 220,00
2.místo STROPKOVÁ Barbora Webi Trabi 141,00
3.místo BOCHNÍČKOVÁ Klára JM autodíly 80,00
Junior cup
umístění Jméno jezdce team body
1.místo BURSA Jan ml. Elektrobursa 253,00
2.místo CENEFELS Daniel Chodovar 44,00
Hosté
umístění Jméno jezdce team body
1.místo STRÁNSKÝ Jiří WARS Group 80,00
2.místo FIGL Jiří st. Speedy motorsport 40,00
3.místo KOUŘIL Petr Stečko 40,00