Konečné pořadí jezdců a finanční ceny v absolutním pořadí

Absolutní pořadí sezóny 2016 Krušnohorského poháru-

oceněný jezdci

 

umístění

jezdec

team

body

prize money

1.místo

Pavel Kubíček

2K

381,00

10000kč

2.místo

Jiří Webinger

Historic team Slany

380,40

8000kč

3.místo

Václav Kapal

PROFI RACING

341,90

6000kč

4.místo

Pavel Jícha

Jicha team

328,50

5000kč

5.místo

Mirek Žežulka

PROFI RACING

325,50

4000kč

6.místo

Jiří Volena

JK motorsport

298,30

1500kč

7.místo

Jiří Pánek

PROFI RACING

294,80

1500kč

8.místo

Mirek Pribula

AUTO MITO

281,30

1500kč

9.místo

Ctibor Černý

JR motorsport

262,80

1500kč

10.místo

František Andrys

AS Sychrov racing

252,80

1000kč

 

Absolutní pořadí tříd sezóny 2016 Krušnohorského poháru-oceněný jezdci

Skupina Škoda cup

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Pavel Jícha

Jicha team

328,50

2.místo

Tomáš Klíma

PedoBear Scene

150,80

3.místo

Ludvík Andrle

Automotosport Osek

95,30

Skupina N do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Václav Kapal

PROFI RACING

341,90

2.místo

Mirek Žežulka

PROFI RACING

325,50

3.místo

Filip Benda

PROFI RACING

244,70

4.místo

Bronislav Štefan

AS Sychrov racing

92,00

Skupina N do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Pavel Kubíček

2K

381,00

2.místo

Vladimír Kvasnička

FALCO motorsport

250,50

3.místo

Jan Kalista

MH Honda Racing

131

4.místo

Martin Kalista

MH Honda Racing

130,40

Skupina N do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Mirek Pribula

AUTO MITO

281,30

2.místo

Václav Dvořák

Hondatech

135,80

3.místo

Tomáš Plechatý

West Czech Tuners

124,20

4.místo

Gerhart Legr

West Czech Tuners

96,20

Skupina N nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Daniel Mihalík

PROFI RACING

236,60

2.místo

Václav Valášek

151,20

3.místo

Jaroslav Hřava

Kroubang Racing

128,10

4.místo

Kristýna Hynková

PTM motorsport

84

Skupina H do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Petr Václavík

Historic team Slaný

198,00

2.místo

Jan Skořepa

IG Speed

173,50

3.místo

Jiří Bažata

Chodovar

157,50

4.místo

Jakub Reiss

Reissingteam

142,50

5.místo

Jiří Plevka

Chodovar

83,80

 

Skupina H do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

František Andrys

AS Sychrov racing

258,80

2.místo

Jindřich Pluhař

Kroubang Racing

184,00

 

Skupina H nad 1601ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Ivo Král

Svijany racing

219,50

2.místo

Jan Blažek

Opel racing

114,60

 

Skupina E1 do 900ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Jiří Webinger

Historic team Slaný

380,40

2.místo

Michal Sofron

Kroubang Racing

226,10

3.místo

Luboš Benk

Kroubang Racing

209,30

4.místo

Petr Novák st.

Trabi racing

137,40

5.místo

František Pták

Kroubang Racing

103,20

 

Skupina E1 do 1400ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Jiří Volena

JK motorsport

298,30

2.místo

Igor Šauer

IG Speed

215,80

3.místo

Roman Kroupa

131,60

 

Skupina E1 do 1600ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Jan Reiss

Reissingteam

188,00

2.místo

Ondřej Kabourek

Kabi racing

159,70

 

Skupina E1 do 2000ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Josef Krček

Carbon-parts

217,90

2.místo

Petr Bubeníček

Hight octane projects

205,00

3.místo

Petr Dvorský

PROFI RACING

187,40

4.místo

Jiří Šťástka

LEGR racing team

156,40

 

Skupina E1 nad 2001ccm

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Jiří Hruška

Historic team Slaný

234,00

2.místo

Milan Procházka

Opel racing

169,10

 

Skupina E2-volná

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Jiří Pánek

PROFI RACING

217,90

2.místo

Ctibor Černý

JR motorsport

205,00

3.místo

Vladimír Pešek

P.P motorsport

187,40

4.místo

Luděk Bursa

Elektrobursa

156,40

 

Německý mistr-Deutsch-Champion

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Markus Schwarz

MC Grunhainn

47,00

2.místo

Tobiáš Edelmann

Speed Factory

42,30

3.místo

Silvio Herzog

MC Grunhainn

37,00

 

Dámský pohár

umístění

jezdec

team

body

1.místo

Kristina Hynková

PTM motorsport

84,00

2.místo

Barbora Webingrová

Historic team Slaný

74,40

 

Smolař sezóny 2016

jméno

příjmení

team

Jan a Luděk

Bursa

Elektrobursa

Překvapení sezóny 2016

Překvapení sezóny 2016

jméno

příjmení

team

Karel

Zima

AS Sychrov racing

 

umístění název teamu body
1.místo PROFI RACING 819
2.místo Historic team Slaný I. 734,9
3.místo Kroubang Racing 636,5
4.místo AS SYCHROV RACING 470,8
5.místo IGSpeed 455,7

Absolutní pořadí a třidy jsou klasifikovány po 7 a více odjetých závodech. Všichni psaní jezdci budou oceněny dárky a poháry od našich partnerů.