Krušnohorský pohár čeká další závodní víkend, pojede se z Oseka

Ústecký kraj – V sobotu a neděli 24. a 25. června se pojedou další závody do vrchu podniku Krušnohorský pohár. Tentokrát jezdce a diváky čeká krásná trať z Oseka na Dlouhou louku. Díky silničářům Ústeckého kraje se pojede na trati bez děr a výmolů, protože zde právě proběhla oprava.

Trať je dlouhá 4846 metrů s převýšením 416metrů. Cíl závodu bude na jednom z vrcholů Krušných hor a silnice, která sem vede je specifická tím, že se skládá z hodně technických pasáží navazujících na rychlejší úseky, tak i průjezdem přes obec Dlouhá louka. V minulosti se na této trati jezdilo Rally Teplice.

Jezdce čekají dva samostatné závody o dvoje body do celkového hodnocení. Diváky čeká pěkná podívaná, zkušení jezdci a je připraven i zajímavý zábavný program.

„V sobotu máme pro všechny ve večerních hodinách program. Závodníci i návštěvníci se můžou těšit od 19hod na country zábavu se živou kapelou. Bude zapálen táborák, a chybět nebudou ani buřty, pro závodníky zdarma. Po celý sobotní den budou probíhat soutěže pro děti o sladkosti,“ uvedl Vladimír Krejčí organizátor závodů.

Depo se bude tentokrát rozkládat na vrcholu kopce v obci Dlouhá louka. 5km od Dlouhé louky je hraniční přechod Moldava s Německou republikou. Depo bude pro závodníky otevřeno 23. června od 15 hod.

I tento závod je pořádaný pod záštitou Evropské unie – Evropského fondu pro regionální rozvoj, Euroregionu Krušnohoří, programu SN-CZ