Poslední informace před sezónou-Letze Informationen vor dem Anfang der Saisson 2017

Pojištění- Opět je pojištění od České pojišťovny. Cena pojištění na celou sezónu je 500Kč na jeden závod 150Kč. Minulou sezónu se řešila jedna událost a to poškozená svodidla v Bečově nad Teplou. Zabezpečení trati– Na trati v nebezpečných místech se budou dávat stohy slámy ke stromům. V jednání je ještě montáž betonových svodidel, uvidíme jak to dopadne. Ve větší míře budou

páskovány zakázané prostory. Přejímky na závodech– Jezdci kteří budou přihlášeny do závodu budou muset být na přejímce již den před závodem. Pouze ve výjmečných případech povolíme přejímku v sobotu. Vaše vozidlo bude prohlídnuto a bude se dbát na dodržení technických předpisů. Startovné– Cena startovného je stejná jako loňský rok. Doplňující programy– Na všech závodech budou doplňující programy pro ženy a děti a diváky. Finanční ceny– V sezóně 2017 budou rozděleny finanční ceny v hodnotě minimálně 60000Kč Hygiena- Na každém závodě budou mobilní toalety a na dvoudenním závodě bude mobilní sprcha. Německý jezdci– Pro všechny německé jezdce bude na každém závodě zajištěna překladatelka Lisa Schape. Hodnocení tříd- Vypsané třídy jsou jak pro české jezdce tak i pro německé jezdce. Pojede se též o celkovou česko- německou třídu a to v každém obsahu. Těšíme se na vás 4.1 2017 na Autodromu Sosnová Ředitel Krušnohorského poháru Vláda Krejčí

die Versicherung wird wieder über die “Česká Pojišťovna” laufen. Der Preis für ein Rennen ist 150kč (6Euro), für die ganze Saisson 500kč (20Euro). In der letzten Saisson gab es zum Glück nur ein Fall.

Sicherung der Strecke – an gefährlichen PLätzen werden Strohballen aufgestellt, z.B. vor Bäume usw. ES wird auch noch über Beton-Leitplanke gehandelt.

Technische Übernahme – alle Fahrer welche zum Rennen angemeldet sind müssen die technische Überahme mit ihrem Fahrzeug am Freitag vor dem Rennen machen. Die Übernahme am Samstag morgen wird nur noch in speziellen Fällen möglich sein.

Startgeld – bleibt gleich wie letztes Jahr

Begleitprogramm – gibt es jetzt neu für alle Kinder Frauen und Zuschauer bei jedem Rennen

Preisgeld – in der Saisson 2017 werden Preisgelder in der Mindesthohe von 60000Kč verteilt (2300Euro)

Hygiene – auf allen Rennen wird es wieder Toi Toi Toiletten geben, bei alles zweitägigen Rennen wird es jetzt neu auch Duschen geben.

Deutsche Fahrer – für alle deutschen Fahrer wird bei allen Rennen ein Dollmetscher – Lisa Schäpe zur Verfügung stehen

Wir freuen uns auf euch am 01.04.2017 auf dem Autodrom Sosonová.