Pozvánka na závod v Hradišti

V sobotu 22.4.2017 pořádá Automotorsport Osek nedaleko města Klášterec nad Ohří závody automobilů do vrchu na trati Hradiště – Nová Víska. Jedná se o druhý závod sezóny Krušnohorského Poháru 2017.

Určitě zde uvidíme velké souboje, a to jak v jednotlivých třídách, tak v absolutním pořadí poháru. Současně se jedná o druhý závod pořá-daný pod záštitou Evropské unie – Evropského fondu pro regionální rozvoj, Euroregionu Krušnohoří, programu SN-CZ.

Podrobné informace na www.amkosek.cz. Vedle startu bude v prostoru ředitelství závodu od pátku jako vždy otevřeno občerstvení a k dispozici WC. Dále zde bude probíhat doprovodný program, např. dětské soutěže o ceny a medaile.

Technickou a zdravotní službu zajišťují záchranáři Rescue team Libe-rec , Hasiči PASEC a sanita s lékařem, rozmístění podél trati.

Důrazně upozorňujeme, že se diváci v prostoru závodu (kolem celé trati) musí pohybovat pouze na vyznačených místech a musí bez-výhradně respektovat aktuální pokyny pořadatelů – hrozí nebezpečí vážného úrazu.

plakat-hradiste